• III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Czas gry: 2 x 10 minut.

Kolejność rozgrywanych spotkań: SP Rossosz - SP Rokitno - 0:2, SP Dołha - SP Kodeń - 5:1

mecz o III miejsce

SP Rossosz – SP Kodeń 7:3

finał

SP Rokitno – SP Dołha 3:1

Kolejność miejsc: 1 - SP Rokitno, 2 - SP Dołha, 3 - SP Rossosz, 4 - SP Kodeń. Wielkie brawa dla naszych dziewcząt za świetną grę!

• Dziewczęta z Rossosza w finale powiatu w piłce nożnej!

• Dzisiaj na obiektach sportowych w Rossoszu odbył się między-gminny turniej piłki nożneji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po bardzo emocjonujących meczach drużyna chłopców zajęła trzecie miejsce. Natomiast dziewczęta zajęły pierwsze miejsce i zagrają w finale powiatu. Gratulacje!

• Kolejny turniej piłkarski za nami

• Tym razem dziewczęta z klas szóstych i młodszych rozegrały długo wyczekiwany turniej piłkarski. Wyniki: Wisznice - Sławatycze 0-6, Rossosz - Sławatycze 1-1, Rossosz - Wisznice na 4-0. Kolejność miejsc, 1 miejsce - Sławatycze, 2 miejsce Rossosz i 3 miejsce Wisznice. Gratulujemy!

• Dziewczęta z ZPO w Rossoszu mistrzyniami powiatu w drużynowych biegach przełajowych

• IGRZYSKA  DZIECI DZIEWCZĘTA

Kolejność miejsc:

I miej    SP Rossosz - opiekun Marek Czech - awans do rejonuII

SP Piszczac - opiekun Piotr Kurowski - awans do rejonuIII

SP Nr 2 Międzyrzec Podl. - opiekun Andrzej KobyłkaIV  SP Swory - opiekun Monika Kiryluk

Puchar Starosty Bialskiego otrzymała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Rossoszu w składzie: Bobruk Patrycja, Czech Hanna, Kossowska Patrycja, Matczuk Nikola, Melnik Marcelina, Mikiciuk Bianka. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Klasyfikacja indywidualna:

1. Najdyhor Blanka  - SP Piszczac

2. Kaczanowicz Justyna - SP Piszczac

3. Mikiciuk Bianka - ZPO Rossosz

• Hania i Patrycja mistrzyniami powiatu w drużynowym tenisie stołowym

• Za nami Finał Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym. Dzisiaj w naszej szkole odbyły się rozgrywki sportowe w ramach Igrzysk Dzieci w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Po bardzo zaciętych spotkaniach nasi reprezentanci Jakub Brukalski oraz Jakub Oleszczuk zajęli punktowane III miejsce. Natomiast drużyna dziewcząt - Hanna Czech oraz Patrycja Bobruk zajęły I miejsce i będą reprezentowały ZPO w Rossoszu w półfinałach wojewódzkich. Wielkie Gratulacje!

• Finału Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej za nami. Drużyna dziewcząt (Emilia Brukalska oraz Olga Bancarzewska) po przegranej w finale zajęła II miejsce. Natomiast chłopcy (Wojciech Pajnowski oraz Juliusz Tomaszewski) zajęli III miejsce. Gratulujemy!

• Sukces Jakuba Brukalskiego

• Duże brawa należą się uczniowi naszej szkoły Jakubowi Brukalskiemu, który zajął drugie miejsce w mocno osadzonym I Turnieju Tenisa Stołowego im. Lotników Podlaskich. Zawody odbyły się 23 października w hali ZDZ w Białej Podlaskiej. Brawo Kuba!