• „ Wolontariat może być piękną przygodą…”

          •  

            W poniedziałek 19 listopada 2018 roku wolontariusze – przedstawiciele Szkolnych Kół Caritas z Rossosza, Jabłonia i Komarówki Podlaskiej wraz ze swoimi opiekunami i asystentami kościelnymi wzięli udział w szkoleniu, które odbyło się w Liceum Ogólnokształcącym w Komarówce Podlaskiej.

            Zajęcia prowadziła Pani Żanetta Kowalczuk z Centrum Wolontariatu z Białej Podlaskiej. Tematyka szkoleń była następująca:

            - wolontariat w szkole i lokalnej społeczności, rozpoznawanie potrzeb i docierania do osób

            potrzebujących;

            - organizacja i przeprowadzanie zbiórek żywności oraz innych akcji pomocowych;

            - promocja działań wolontariatu w lokalnych mediach, tworzenia artykułów na stronę internetową i

            do mediów.

            Stosowane formy i metody zajęć były bardzo atrakcyjne, ciekawe, rozwijały umiejętność zespołowego działania, przyjmowania odpowiedzialności za siebie i grupę. Wolontariusze wykazali bardzo dużą aktywność i kreatywność, wyjechali z nowymi pomysłami i , umiejętnościami i większym zapałem do czynienia dobra…


             

          • Uroczystość szkolna "100 LAT NIEPODLEGŁEJ"

          • 100 LAT NIEPODLEGŁEJ

            9 listopada w Szkole Podstawowej im. ppłk Stefana Skoczylasa obchodziliśmy Święto Niepodległości. W montażu słowno-muzycznym uczniowie z klas: IV- VIII Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum zaprezentowali wybrane zagadnienia z rozbiorowej historii Polski. Przypomniano najważniejsze daty i fakty dotyczące niewoli Ojczyzny. Wiadomości historyczne przeplatane były pięknie wyrecytowanymi fragmentami poezji patriotycznej. Nie zabrakło również pieśni patriotycznych.

            Młodzież prowadząca akademię nie tylko wspominała historię, ale także odniosła się do czasów współczesnych. Występujący podkreślili, że dziś na szczęście żyjemy w wolnym i niepodległym kraju. To właśnie dzięki wolnej Ojczyźnie możemy działać, dawać siebie innym, pomagać, rozwijać się, spełniać swoje marzenia i pasje.


             

          • 100 biało-czerwonych na 100-lecie

          •  

            W niedzielę 11 listopada br. w hali sportowej w Rossoszu rozegrano Turniej tenisa stołowego z okazji 100 – lecia ODZYSKANIA przez POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI.

            Na uczestników oprócz trofeuf sportowych czekały flagi ufundowane przez Urząd Gminy w Rossoszu. Sponsorzy – ZŁOM-POL, AUTO-BAZA MARCINEX, "MARKO", Radny Powiatu Bialskiego Mateusz Majewszki oraz Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Rossosz.

            W imprezie wzięło udział 65 zawodników i zawodniczek, którzy walczyli o miejsca 1-8 w ośmiu kategoriach.

            Na zakończenie imprezy wójt gminy Kazimierz Weremkowicz oraz radny Mateusz Majewski wręczyli uczestnikom flagi, okolicznościowe statuetki i medale.

            Wyniki:

            Dziewczęta klasa IV i młodsze

            1. Bancarzewska Olga

            2. Czech Hanna

            3. Brukalska Emilia

            4. Perhuć Julia

            5. Szubarczyk Emilia

            6. Trocewicz Dorota

            Chłopcy klasa IV i młodsi

            1. Szymański Kamil

            2. Szymański Cezary

            3. Pajnowski Wojciech

            4. Stanilewicz Patryk

            5. Klujewski Jakub

            6. Olszewski Bartosz

            Dziewczęta klasa V i VI

            1. Czech Oliwia

            2. Zieniuk Paulina

            3. Beń Magdalena

            4. Wiczuk Wiktoria

            Chłopcy klasa V i VI

            1. Terebelski Wiktor

            2. Napiórkowski Paweł

            3. Wojciechowski Kacper

            4. Szubarczyk Antoni

            5. Mazurek Mateusz

            6. Korneluk Maciej

            7. Olszewski Karol

            8. Gicewicz Bartłomiej

            Dziewczęta klasa VII,VIII i III gimnazjum

            1. Szot Martyna

            2. Kuzawińska Aniela

            3. Chwedoruk Gabriela

            4. Bujnik Aleksandra

            5. Abramowicz Sandra

            6. Ossowska Martyna

            7. Pawłowska Klaudia

            8. Stańko Karolina

            Chłopcy klasa VII,VIII i III gimnazjum

            1. Bahonko Erwin

            2. Zieniuk Kacper

            3. Pawłowki Patryk

            4. Stanilewicz Piotr

            5. Drobliński Jakub

            6. Koprianiuk Bartosz

            7. Zieniuk Szymon

            8. Serhej Maciej

            Open kobiet

            1. Kuceł Dorota

            2. Koprianiuk Bogumiła

            3. Rakoczy Zuzanna

            Open mężczyzn

            1. Wierzbicki Marek

            2. Sawczuk Tomasz

            3. Skrzynecki Wojciech

            4. Szot Andrzej

            5. Bondarzewski Andrzej

            6. Karpiuk Jerzy

            7. Daniluk Andrzej

            8. Dyrda Henryk

             

          • Warsztaty tkackie

          • Nasza tkacka tożsamość…”- warsztaty tkackie dla dzieci i młodzieży szkolnej.

            Nie bylibyśmy sobą , nie istnielibyśmy jako naród, gdyby nam odebrano naszą historię, nasze tradycje, nasze zwyczaje i obrzędy, nasze tradycyjnie obchodzone święta… to wszystko tworzy naszą mała ojczyznę, świat znajomy i bliski, dający schronienie, poczucie bezpieczeństwa i harmonię, poczucie własnej odrębności i wartości.

            W ten nurt historii i kultury wplata się strój ludowy. Ubiór w tradycyjnej kulturze ludowej miał bardzo duże znaczenie, określał przynależność mieszkańca wsi do wspólnoty gminnej, parafialnej, regionalnej, ale nawet był przejawem i wyrazem więzi narodowej Polaków z Ojczyzną.

            Dnia 7 listopada 2018r.uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rossoszu mieli okazję uczestniczyć w warsztatach tkackich prowadzonych przez artystów twórczości ludowej z Husinki. Pierwsza część warsztatów miała charakter edukacyjny. Uczniowie dowiedzieli się jak działa krosno, co to jest osnowa, czółenko, poznali „Perebory” –unikalne , nadbużańskie wzory tkackie należące do niematerialnego dziedzictwa polskiej kultury.

            Na zajęciach praktycznych uczestnicy własnoręcznie wykonali miniaturkę tkacką. Zajęcia wymagały skupienia uwagi, zaangażowania i logicznego myślenia. Uczniowie świetnie sobie poradzili z tkaniem miniaturowych tkanin, które mogą służyć jako bransoletki, zawieszki, etui na telefon, Najlepsze prace zostały nagrodzone. Była to wspaniała lekcja plastyczno-techniczna z elementami naszej bogatej historii….

          • Koniecznie żyj zdrowo i bezpiecznie

          • Szkoła propaguje zdrowie i bezpieczeństwo dzieci

             

            W dniu 26 października w Szkole Podstawowej w Rossoszu odbył się konkurs dla najmłodszych- uczniów z klas I- III. Jak mówi nazwa tego konkursu, Koniecznie żyj zdrowo i bezpiecznie, dotyczy on tego, co najważniejsze- zdrowia i bezpieczeństwa dzieci.

            Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem, w tym roku była to już dwunasta edycja. Jego celem jest propagowanie zdrowego i bezpiecznego trybu życia, kształtowanie pozytywnego wizerunku policji, służby zdrowia i straży pożarnej, poszerzenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i ekologii. Organizowany jest we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, Przedsiębiorstwem Wielobranżowym KOMUNALNIK w Białej Podlaskiej, Komisariatem Policji w Wisznicach, Państwową Strażą Pożarną w Białej Podlaskiej, Ośrodkiem Zdrowia w Rossoszu.

            Poziom konkursu był bardzo wysoki, a dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat zdrowego stylu życia oraz bezpieczeństwa.

            Komisja konkursowa w składzie: Dorota Kopcewicz- nauczyciel przyrody w Szkole Podstawowej w Rossoszu, asp. sztab. Janusz Kosowski-z Komisariatu Policji w Wisznicach, Marek Jastrzębski z Państwowej straży Pożarnej w Białej Podlaskiej, Ewa Piętka- pielęgniarka szkolna, Artur Zborowski-z Przedsiębiorstwa wielobranżowego KOMUNALNIK w Białej Podlaskiej, nagrodziła uczniów w każdej z grup wiekowych. Pierwsze miejsca zdobyli: w klasie pierwszej- Rozalia Dąbrowska, w klasie drugiej- Julia Mikiciuk, w klasie trzeciej- Hanna Czech. Ponadto przyznano wyróżnienia następującym uczniom: Aleksandrze Wiczuk i Jakubowi Brukalskiemu z klasy pierwszej, Konradowi Ossowskiemu i MATEUSZOWI Czechowi z klasy drugiej, Jagodzie Graniak- Wosinek i Kacprowi Kurowskiemu z klasy trzeciej.

            Uczniowie otrzymali cenne nagrody dzięki sponsorom, a byli to: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej i Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOMUNALNIK w Białej Podlaskiej.

            Organizatorzy mają nadzieję, że tego typu przedsięwzięcia wpływają pozytywnie na zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz kształtują ich nawyki na przyszłość.

            U.Tomczak

          • XVIII Dzień Papieski

          •  

            Promieniowanie Ojcostwa” – pod tym hasłem przebiegał XVIII Dzień Papieski. Obchody świętowano 23 października w Szkole Podstawowej im. ppłk Stefana Skoczylasa w Rossoszu, w 40 rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

            Uczniowie Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum przygotowali Wspomnienie poetycko-muzyczne „ Promieniowanie Ojcostwa” poświęcone św. Janowi Pawłowi II.

            Promieniowanie Ojcostwa to tytuł dramatu napisanego przez Karola Wojtyłę jeszcze w czasach krakowskich; to promieniowanie ojcostwa było widoczne w całym Jego życiu, w każdym działaniu, w modlitwie. Aktorzy bardzo ciekawie ukazali tę prawdę poprzez taniec pt. „ Ojcze prowadź mnie”, a także pieśń i poezję….

            Wspomnienie poetycko-muzyczne zakończyła prezentacja Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia, którą przedstawiła jedna ze stypendystek ucząca się w naszej szkole.

            Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Lucyna Krać podziękowała uczniom i nauczycielom za przygotowanie akademii, zachęciła uczniów do korzystania z bogatego dziedzictwa św. Jana Pawła II.

             

          • Oliwia Czech w VI etapie rozgrywek

          • Tegoroczny Półfinał Wojewódzki w Indywidualnym Tenisie Stołowym (Igrzyska Dzieci) odbył się w hali sportowej w Podedwórzu. O awans do finału wojewódzkiego walczyli reprezentanci pięciu powiatów (Bialski Ziemski, Miasto Biała Podlaska, Parczew, Radzyń Podlaski i Łuków). Reprezentantka Szkoły Podstawowej w Rossoszu Oliwia Czech doszła do finału rozgrywek (zajęła II miejsce) i awansowała do finału wojewódzkiego.

            Ponadto w rozgrywkach wzięło udział dwóch naszych uczniów - Mikołaj Dąbrowski i Wiktor Terebelski.

            Po bardzo zaciętych meczach nie udało się chłopcom awansować do finału.

          • Dzień Edukacji Narodowej

          • 10 października 2018

             

             

            Szanowni PaństwoNauczyciele, Wychowawcy, Dyrektorzy szkół i placówek, Rodzice, Uczniowie, Przedstawiciele organów prowadzących, Pracownicy oświatywojewództwa lubelskiego 

             

            14 października w uroczystej atmosferze świętujemy Dzień Edukacji Narodowej upamiętniający rocznicę ustanowienia przez Sejm w 1773 roku pierwszej zarówno w Polsce, jak i w całej Europie, instytucji oświaty publicznej. Z dumą należy podkreślić, że Polska stała się wówczas pionierem w tworzeniu powszechnego systemu kształcenia, a podjęte przez Komisję Edukacji Narodowej reformy – podstawą nowoczesnej edukacji. Dzięki tej inicjatywie w zniewalanej przez ościenne mocarstwa Rzeczypospolitej nie zabrakło intelektualnych elit, które przez lata zaborów podtrzymywały w kolejnych pokoleniach nieodparte pragnienie wolności.

            Do tego dziedzictwa odwołujemy się co roku obchodząc uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Tegoroczne święto przeżywamy jednak w sposób szczególny – przypada ono w roku 100. lecia niepodległości naszej Ojczyzny i jest wspaniałą okazją, aby podziękować wszystkim, którzy wspólnie tworzą teraźniejszość polskiej szkoły i przyszłość naszego kraju. Tak, jak w czasach Komisji Edukacji Narodowej a później w trudnych latach odtwarzania naszej państwowości, również dzisiaj edukacja jest wspólnym dobrem a dbałość o jakość kształcenia i wychowania młodego pokolenia – dążeniem całego oświatowego środowiska i priorytetem wszystkich instytucji odpowiedzialnych za jej rozwój .

            Proces kształcenia i wychowania jest zadaniem trudnym i wymagającym – z najwyższym szacunkiem odnoszę się do nauczycielskiego profesjonalizmu i odpowiedzialności, doceniam zaangażowanie i wysiłek konieczny do realizowania wszystkich edukacyjnych wyzwań. Jestem przekonana, że budowanie autorytetu zawodu nauczyciela to nie tylko konieczne legislacyjne inicjatywy, ale przede wszystkim efekt zaangażowania i wysiłku pedagogów. Proszę Państwa o przyjęcie z okazji naszego wspólnego święta podziękowania za codzienny trud dydaktyczno-wychowawczych działań, kształtowanie patriotycznych i społecznych postaw, wskazywanie wartości budujących wspólnotę ludzi pamiętających o dorobku poprzednich pokoleń i pozwalających podejmować wyzwania przyszłości. Życzę, aby niełatwa misja Nauczyciela, Pedagoga i Wychowawcy przyniosła pożądane efekty, radość i satysfakcję a także świadomość, że budują Państwo fundamenty pomyślnej przyszłości. Serdecznie gratuluję wszystkim osobom odznaczonym i nagrodzonym; cieszę się z Państwem, że tak trudna i wymagająca dużego oddania praca została dostrzeżona i uhonorowana. Serdecznie pozdrawiam emerytowanych nauczycieli i dyrektorów, którzy przez lata służyli uczniom, rodzicom i środowisku lokalnemu swoim wysiłkiem i zaangażowaniem. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę dobrego zdrowia i pozostawania we wdzięcznej pamięci byłych współpracowników, a przede wszystkim – pokoleń uczniów, dla których byliście Państwo przewodnikami na edukacyjnej drodze.

            Obecnie oświata stoi przed poważnymi wyzwaniami dyktowanymi przez przede wszystkim przez niekorzystne procesy demograficzne i wynikające z nich konieczne zmiany struktury kształcenia. Wyrazy uznania kieruję do wszystkich organów prowadzących oraz instytucji wspierających szkoły, które traktują edukację za priorytet i dziękuję im za poszukiwanie oraz uruchamianie mechanizmów łagodzących skutki systematycznego zmniejszania się liczby uczniów. Dziękuję za zapewnianie coraz lepszych warunków nauczania, za współdziałanie z resortem edukacji, organem nadzoru pedagogicznego i organami szkoły we wprowadzaniu koniecznych zmian; szczególnie w dniu naszego wspólnego święta warto podkreślić, że tylko pełna zrozumienia swoich ról i zadań współpraca wszystkich wymienionych podmiotów jest gwarancją odpowiedniego wykształcenia i wychowania kolejnych pokoleń Polaków.

            Życzliwe pozdrowienia kieruję do Rodziców; dziękując Państwu za wysiłek wspierania dzieci w ich edukacyjnym rozwoju zwracam się z prośbą o stałą współpracę ze szkołą i aktywne uczestnictwo w pracach jej ważnego organu - Radzie Rodziców. Jestem przekonana, że wspólne działania przełożą się na sukcesy uczniów i przyniosą Państwu satysfakcję.

            Z wdzięcznością zwracam się do uczniów, którzy są głównym podmiotem systemu edukacji. Wielokrotnie byłam świadkiem waszych edukacyjnych, artystycznych i sportowych osiągnięć, wielu z Was z sukcesem reprezentuje swoją szkołę, nasz region i Polskę w licznych konkursach, międzynarodowych projektach i akcjach charytatywnych. Jestem dumna z efektów Waszej pracy i życzę, abyście potrafili dostrzec w szkole szansę na realizację własnych celów i marzeń. Niech wizja ich spełnienia daje Wam chęć i siłę do dalszego edukacyjnego wysiłku a szkoła i rodzina – wsparcie w pokonywaniu trudności, które zawsze będą się pojawiać.

            Wszystkim pracownikom i przyjaciołom oświaty składam najlepsze życzenia zdrowia, zadowolenia, optymizmu oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech Dzień Edukacji Narodowej obchodzony w roku 100. lecia Niepodległej będzie ważnym dla wszystkich pokoleń Polaków świętem wspólnoty ludzi, których dzisiejsza praca buduje dobrą przyszłość.

             

            Z wyrazami szacunku

            Lubelski Kurator OświatyTeresa Misiuk

          • Oliwia Czech i Mikołaj Dąbrowski w półfinale wojewódzkim

          • Tym razem Szkoła Podstawowa w Sworach była gospodarzem powiatowych rozgrywek w indywidualnym tenisie stołowym.

            Po kilku godzinach turniejowych zmagań wyłonionIo zwycięzców oraz zawodników, którzy awansowali do półfinałów wojewódzkich. W kategorii Igrzysk Dzieci (dziewczęta z klasa VI i młodsze) zwyciężyła Oliwia Czech ze Szkoły Podstawowej w Rossoszu (Paulina Zieniuk - VII miejsce, Hanna Czech - IX miejsce).

            Natomiast w tej samej kategorii wiekowej nasz uczeń Mikołaj Dąbrowki zajął III miejsce i również awansował  do półfinału wojewódzkiego (Wiktor Terebelski - V miejsce, Mateusz Mazurek - VII miejsce).

            W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej Paulina Kalicka zajęła X miejsce, Bartosz Koprianiuk V miejsce i Erwin Bahonko X miejsce.

          • Udany Półfinał Wojewódzki

          •  

             

             

            W dniu 4 października br. w Sworach odbył się Finał Powiatu Bialskiego oraz Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.

            Sztafeta dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Rossoszu zajęła II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego i tym samym została sklasyfikowana na VI miejscu w Półfinale Wojewódzkim. W zawodach wzięła udział również reprezentacha chłopców (VI miejsce w Finale Powiatu Bialskiego).

            KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA Półfinału Wojewódzkiego:

             

            Dziewczęta: Punkty do współzawodnictwa:

            1. SP Nr 9 Biała Podlaska - opiekun Henryka Biegajło 16

            2. SP Nr 1 Łuków 15

            3. SP Aleksandrów 14

            4. SP Nr 3 Biała Podlaska 13

            5. SP Piszczac 12

            6. SP Rossosz 11

            7. SP Wohyń 10

            8. SP Nr 1 Parczew 9

            9. SP Podedwórze 8

            Skład drużyny dziewcząt:

            1. Aleksandra Bobruk

            2. Alicja Bujnik

            3. Kinga Czech

            4. Oliwia Czech

            5. Terebelska Sylwia

            6. Aleksandra Zieniuk

            7. Paulina Zieniuk (rezerwowa)

             

            Skład drużyny chłopców:

            1. Bartłomiej Gicewicz

            2. Maciej Korneluk

            3. Szymon Makaruk

            4. Szymon Parafiniuk

            5. Wiktor Terebelski

            6. Kacper Wojciechowski

          • Między-gminny tenis stołowy w Rossoszu

          • Komunikat ITS – Rossosz 01.10.2018r.

             

            Sędzia Główny: Nauczyciel dyplomowany- mgr Marek Czech

             

            Igrzyska Dzieci

             

            Dziewcząeta

            1. Hanna Czech – Rossosz

            2. Oliwia Czech – Rossosz

            3. Paulina Zieniuk – Rossosz

             

            4. Nikola Welik - Horodyszcze

            5. 6.

            Suzonowicz Weronika – Horodyszcze

            Korszeń Julia - Łomazy

            7.8.

            Rożnowicz Milena - Horodyszcze

            Szoplińska Dominika - Łomazy

             

            Chłopcy

            1. Mikołaj Dąbrowski – Rossosz

            2. Wiktor Terebelski – Rossosz

            3. Mateusz Mazurek – Rossosz

             

            4. Michał Gadomski – Łomazy

            5. 6.

            Bartosz Łachmicki – Horodyszcze

            Chwalczuk Sebastian - Horodyszcze

            7. Dymowski Krzysztof - Łomazy

             

             

            Igrzyska Młodzieży Szkolnej

             

            Dziewczęta 

            1. Paulina Kalicka - Rossosz

            2. Karolina Juszczyńska – Wisznice

            3. Katarzyna Melnik – Polubicze

             

            4. Aniela Kuzawińska – Rossosz

            5.6.

            Martyna Osowska – Rossosz

            Julia Sokołowicz – Wisznice

            7.8.

            Aneta Nowosielska – Łomazy

            Rozalia Głowacka – Polubicze

            9. Aneta Nowosielska - Łomazy

             

            Chłopcy

            1. Erwin Bahonko – Rossosz

            2. Eryk Jakubiuk – Wisznice

            3. Bartosz Koprianiuk – Rossosz

             

            4. Martychowiec Jakub – Sosnówka

            5.6.

            Patryk Tarasiewicz – Rossosz

            Paweł Bartkowski – Wisznice

            7.8

            Tomasz Antoniuk – Horodyszcze

            Hubert Kolejko – Polubicze

            9.10.

            Szymon Szudejko - Łomazy

            Bartłomiej Kur - Łomazy

             

             

        • VI POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W ROKITNIE
          • VI POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W ROKITNIE

          • Dziewczęta kl. I-II SP rocznik 2010 i młodsi

            1. Krzyżanowska Amelia SP Wisznice 10 pkt.

            2.Grochowska Karolina SP Swory 9 pkt.

            3.Andrusiuk Nikola SP Janów Podlaski 8 pkt.

            4. Chaciewicz Natalia SP Woskrzenice Duże 7 pkt.

            5.Czech Hanna SP Rossosz 6 pkt.

            6.Brodawka Aleksandra SP 3 Międzyrzec Podl. 5 pkt.

            7.Segin Maja SP Wiskrzenice Duże 4 pkt.

            8.Małachwiejczyk Martyna SP 3 Międzyrzec Podl. 3 pkt.

            9.Marczak Emilia SP Dobryń Duży 2 pkt.

            10.Radwańska Lena SP Rokitno 1 pkt.

             

            Dziewczęta kl. VI SP rocznik 2006

            1. Szewczuk Amelia SP Janów Podlaski 10 pkt.

            2. Zamińska Daria SP Janów Podlaski 9 pkt.

            3. Czech Oliwia SP Rossosz 8 pkt.

            4. Junkowska Joanna SP Dobryń Duży 7 pkt.

            5. Rzymowska Lena SP Zalesie 6 pkt.

            6. Mirończuk Klara SP Ortel Książęcy 5 pkt.

            7. Andrzejuk Marlena SP Rokitno 4 pkt.

            8. Pietruczuk Agata SP Rokitno 3 pkt.

            9. Kowalczuk Patrycja SP Rokitno 2 pkt.

            10.Zozula Patrycja SP Ortel Książęcy 1 pkt.

             

            Chłopcy kl. VI SP rocznik 2006

            1. Kolejczuk Eryk SP Wisznice 10 pkt.

            2. Chiluk Kamil SP 1 Terespol 9 pkt.

            3. Steszuk Michał SP Drelów 8 pkt.

            4. Parafiniuk Szymon SP Rossosz 7 pkt.

            5. Krasucki Sebastian SP Swory 6 pkt.

            6. Semeniuk Eryk SP Rokitno 5 pkt.

            7. Machnowski Kacper SP 1 Terespol 4 pkt.

            8. Wojciechowski Kacper SP Rossosz 3 pkt.

            9. Fedoruk Wojciech SP Leśna Podl. 2 pkt.

            10.Hołownia Krzysztof SP Huszcza 1 pkt.

             

            Chłopcy kl. VII SP rocznik 2005

            1. Szewczuk Jakub SP Janów Podl. 10 pkt.

            2. Zaorski Cezary SP 1 Terespol 9 pkt.

            3. Powszuk Piotr SP Łomazy 8 pkt.

            4. Stanilewicz Piotr SP Rossosz 7 pkt.

            5. Derlukiewicz Dominik SP Łomazy 6 pkt.

            6. Pawłowski Patryk SP Rossosz 5 pkt.

            7. Bańkowski Kacper SP Łomazy 4 pkt.

            8. Gołąb Bartłomiej SP Leśna Podl. 3 pkt.

            9.Skubisz Xavier SP Chotyłów 2 pkt.

            10.Kurylonek Jakub SP 1 Terespol 1 pkt.

             

            Dziewczęta kl. VIII SP-III Gimnazjum rocznik 2003-2004

            1. Olesiejuk Magdalena PG 3 Międzyrzec Podl. 10 pkt.

            2. Karwowska Wiktoria PG 3 Międzyrzec Podl. 9 pkt.

            3. Sawczuk Lucyna PG Swory 8 pkt.

            4. Nowosielska Aneta PG Łomazy 7 pkt.

            5. Kalicka Paulina PG Rossosz 6 pkt.

            6. Hołownia Jolanta PG Łomazy 5 pkt.

            7. Litwiniuk Wiktoria PG Rogoźnica 4 pkt.

            8. Bożedajek Julia PG 3 Międzyrzec Podl. 3 pkt.

            9. Szewczuk Karolina PG Janów Podl. 2 pkt.

            10.Chalimoniuk Weronika PG Swory 1 pkt.

             

            Chłopcy kl. VIII SP-III Gimnazjum rocznik 2003-2004

            1. Gryta Jacek PG Swory 10 pkt.

            2. Kajka Krystian Woskrzenice Duże 9 pkt.

            3. Kozłowiec Łukasz Drelów 8 pkt.

            4. Kur Bartłomiej PG Łomazy 7 pkt.

            5. Tarasiewicz Patryk PG Rossosz 6 pkt.

            6. Waśkiewicz Dawid PG Łomazy 5 pkt.

            7. Bernaszuk Sebastian PG Janów Podl. 4 pkt.

            8. Jakubiuk Eryk PG Wisznice 3 pkt.

            9. Bajkowski Łukasz PG Łomazy 2 pkt.

            10.Kaspruk Grzegorz PG Leśna Podl. 1 pkt.

             

             

             

             

             

             

             

             

             

        • XV Memoriał Marka Żegockiego  w piłce nożnej dziewcząt
          • XV Memoriał Marka Żegockiego w piłce nożnej dziewcząt

          • Wyniki

            Igrzyska Dzieci

            1 miejsce - SP Rossosz kl VI

            2 miejsce - SP Wisznice

            3 miejsce - SP Rossosz kl V

            Najlepsza Strzelczyni - Paulina Zieniuk (SP Rossosz)

            Najlepsza Bramkarka - Oliwia Czech (SP Rossosz)

            Igrzyska Młodzieży Szkolnej

            1 miejsce - SP Rossosz kl VIII

            2 miejsce - PG Wisznice

            3 miejsce - PG Rossosz

            4 miejsce - PG Łomazy

            Najlepsza Strzelczyni - Paulina Koprianiuk  (SP Rossosz)

            Najlepsza Bramkarka - Angelika Nadolna (PG Wisznice)

          • Akademia Młodych Orłów w Rossoszu

          • MAMO to nowy projekt Departamentu Szkolenia PZPN oraz Akademii Piłkarskiej Grassroots pod nazwą Mobilna Akademia Młodych Orłów. Celem przedsięwzięcia jest wyłowienie największych młodych talentów w kraju oraz edukacja szkoleniowców i nauczycieli wychowania fizycznego. Duet trenerów koordynatorów przeprowadza szkolenia (wykłady + zajęcia praktyczne) w małych miejscowościach z każdego województwa. W lubelskim tę zaszczytną i zarazem odpowiedzialną funkcję pełnią Szymon Gieroba (pierwszy trener MAMO) oraz Modest Boguszewski (drugi trener MAMO).

            Zapraszamy do fotogalerii!

    • Galeria zdjęć

        brak danych
    • Kalendarz

        brak danych
    • Godziny dzwonków

      Czwartek 25.04.2024