•                                                                               OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 

                                                              Szkoły Podstawowej im. ppłk Stefana Skoczylasa 

                                                                                    w Rossoszu 2018/2019


       

      • Szkoła Podstawowa w Rossoszu – kl. VI - I miejsce w XV Memoriale im. Marka Żegockiego w piłce nożnej dziewcząt – Igrzyska Dzieci

      Drużyna: Paulina Zieniuk, Aleksandra Zieniuk, Wiktoria Wiczuk, Julia Oniszczuk, Wiktoria Józefaciuk, Zofia Dymowska, Oliwia Czech, Alicja Bujnik

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , 14.09.2018 r.

      • Ucz. Kl. VI Oliwia Czech – najlepsza bramkarka w XV Memoriale im. Marka Żegockiego w piłce nożnej dziewcząt – Igrzyska Dzieci

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , 14.09.2018 r.

      • Ucz. Kl. VI Paulina Zieniuk – najlepsza strzelczyni w XV Memoriale im. Marka Żegockiego w piłce nożnej dziewcząt – Igrzyska Dzieci

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , 14.09.2018 r.

      • Ucz. Kl. VIII Paulina Koprianiuk – najlepsza strzelczyni w XV Memoriale im. Marka Żegockiego w piłce nożnej dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , 14.09.2018 r.

      • Szkoła Podstawowa w Rossoszu – kl. VIII - I miejsce w XV Memoriale im. Marka Żegockiego w piłce nożnej dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Drużyna: Paulina Koprianiuk, Sandra Abramowicz, Karolina Stańko, Klaudia Pawłowska, Aleksandra Pajnowska, Karolina Oleszczuk, Aleksandra Derlukiewicz, Aleksandra Bujnik.

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , 14.09.2018 r.

      • Szkoła Podstawowa w Rossoszu – kl. V - III miejsce w XV Memoriale im. Marka Żegockiego w piłce nożnej dziewcząt – Igrzyska Dzieci

      Drużyna: Julia Pasternak, Emilia Brukalska, Sylwia Terebelska, Wanessa Kalinowska, Weronika Bzowska, Julia Perchuć, Weronika Perchuć, Olga Bancarzewska.

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , 14.09.2018 r.


       

      1. Oliwia Czech kl. VI – III miejsce w VI Biegach Przełajowych w Rokitnie – dziewczęta rocznik 2006

      Opiekun – p. Marek Czech Rokitno , 26.09.2018 r.

      1. Stanilewicz Piotr – IV miejsce w VI Biegach Przełajowych w Rokitnie – chłopcy rocznik 2005

      Opiekun – p. Marek Czech Rokitno , 26.09.2018 r.

      1. Parafiniuk Szymon kl. VI – IV miejsce w VI Biegach Przełajowych w Rokitnie – chłopcy rocznik 2006

      Opiekun – p. Marek Czech Rokitno , 26.09.2018 r.

      1. Hanna Czech kl. III – V miejsce w VI Biegach Przełajowych w Rokitnie – dziewczęta rocznik 2010- 2011

      Opiekun – p. Marek Czech Rokitno , 26.09.2018 r.

      1. II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych – dziewczęta – Igrzyska Dzieci

      Drużyna: Paulina Zieniuk, Aleksandra Zieniuk, Sylwia Terebelska, Oliwia Czech, Kinga Czech, Alicja Bujnik, Aleksandra Bobruk

      Opiekun – p. Marek Czech Swory , 04.10.2018 r.

      1. Oliwia Czech kl. VI – I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt – Igrzyska Dzieci

      Opiekun – p. Marek Czech Swory , 10.10.2018 r.

      1. Mikołaj Dąbrowski kl. VI – III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców – Igrzyska Dzieci

      Opiekun – p. Marek Czech Swory , 10.10.2018 r.

      1. Erwin Bahonko kl. VIII – I miejsce w indywidualnym tenisie stołowym- turniej między- gminny / Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , październik.2018 r.

      1. Mikołaj Dąbrowski kl. VI – I miejsce w indywidualnym tenisie stołowym- turniej między- gminny / Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , październik.2018 r.

      1. Wiktor Terebelski kl. VI – II miejsce w indywidualnym tenisie stołowym- turniej między- gminny / Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , październik.2018 r.

      1. Bartosz Koprianiuk kl. VIII – III miejsce w indywidualnym tenisie stołowym- turniej między- gminny / Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , październik.2018 r.

      1. Mateusz Mazurek – III miejsce w indywidualnym tenisie stołowym- turniej między- gminny / Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , październik.2018 r.

      1. Oliwia Czech kl. VI – I miejsce w indywidualnym tenisie stołowym- turniej między- gminny / Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , październik.2018 r.

      1. Hanna Czech kl. III – I miejsce w indywidualnym tenisie stołowym- turniej między- gminny / Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , październik.2018 r.

      1. Paulina Zieniuk kl. VI – III miejsce w indywidualnym tenisie stołowym- turniej między- gminny / Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , październik.2018 r.

      1. Monika Trocewicz kl. VIII – II miejsce w konkursie plastycznym pn. „POKOLORUJ SWÓJ ŚWIAT ”. Marszałek Województwa Lubelskiego zaprosił uczniów szkół podstawowych do udziału”. w konkursie plastycznym pn. „POKOLORUJ SWÓJ ŚWIAT Zadanie uczestników - wykonanie plakatu ukazującego zanieczyszczenia cywilizacyjne oraz promującego zrównoważony rozwój.

      Opiekun – p. Grzegorz Kulicki Lublin , 18 październik.2018 r.

      1. Dyplomy dla uczniów za pracę przy renowacji cmentarza żydowskiego w Rossoszu

      Uczniowie : Wiktoria Józefaciuk, Zofia Dymowska, Paulina Zieniuk, Aleksandra Zieniuk, Kacper Wojciechowski, Magdalena Beń, Mikołaj Dąbrowski, Antoni Szubarczyk, Wiktor Terebelski, Stanisław Polubiec, Maciej Korneluk

      Opiekun koła historycznego – p. Marek Kulawiec Rossosz , październik.2018 r.

      1. Dyplomy dla uczniów za opiekę nad miejscami pamięci i grobami poległych żołnierzy

      Uczniowie : Antoni Józefaciuk, Jan Pieńkowski, Marcin Łuczycki

      Opiekun koła historycznego – p. Marek Kulawiec Rossosz , październik.2018 r.

      1. Oliwia Czech kl. VI – II miejsce w Finale Rejonu Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt – Igrzyska Dzieci 2018/2019

      Opiekun – p. Marek Czech Podedwórze , 16.10.2018 r.

      1. Drużyna SP i PG – II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Futsalu Chłopców Rozegranym z okazji 100- lecia Odzyskania Niepodległości Polski

      Drużyna : Antoni Karwacki, Kamil Bzowski, Erwin Bahonko, Krystian Matoska

      Opiekun – p. Marek Czech Łomazy , 24.10. 2018 r.

      1. Szkolny Konkurs Wiedzy „ Koniecznie żyj zdrowo i bezpiecznie „

      I miejsce : Rozalia Dąbrowska kl. I Julia Mikiciuk kl. II Hanna Czech kl . III

      wyróżnienia: Aleksandra Wiczuk kl. I, Jakub Brukalski kl. I, Konrad Ossowski kl. II, Mateusz Czech kl . II, Jagoda Graniak Wosinek kl. III, Kacper Kurowski kl. III

      Opiekun – p. Elżbieta Żelazowska, Dorota Kopcewicz Rossosz, 26.10.2018

      1. Podziękowanie dla uczniów klasy I ( 2017/2018 ) i opiekunowi za zaangażowanie i udział w konkursie plastycznym „ Jestem dzielny – badam się z uśmiechem”

      Opiekun – p. Elżbieta Żelazowska Kielce , czerwiec 2018 r.

      1. Podziękowanie za udział w konkursie fotograficznym „ Patriota” Dorota Trocewicz kl. IV Franciszek Polubiec kl. IV

      Opiekun – p. Dorota Kuzawińska Siedlce , 11.11. 2018 r.

      1. Konrad Ossowski kl. II– zwycięstwo w etapie szkolnym, kat. I-III i zakwalifikowanie się do etapu centralnego XI Edycji Konkursu Przyrodniczo- Ekologicznego o zasięgu międzypowiatowym.

      Opiekun – p. Elżbieta Żelazowska Międzyrzec Podlaski ,15.11.2018 r.

      1. Oliwia Czech kl. VI– zwycięstwo w etapie szkolnym, kat. 4-6 i zakwalifikowanie się do etapu centralnego XI Edycji Konkursu Przyrodniczo- Ekologicznego o zasięgu międzypowiatowym.

      Opiekun – p. Dorota Kopcewicz Międzyrzec Podlaski ,15.11.2018 r.

      1. Aleksandra Bujnik kl. VIII – zwycięstwo w etapie szkolnym, kat. 7-8 i zakwalifikowanie się do etapu centralnego XI Edycji Konkursu Przyrodniczo- Ekologicznego o zasięgu międzypowiatowym.

      Opiekun – p. Dorota Kopcewicz Międzyrzec Podlaski ,15.11.2018 r.

      1. Drużyna w składzie: Szymon Makaruk kl. VI, Mikołaj Makaruk kl. V – I miejsce w marszach na orientację w kategorii TD w ramach XVI Marszów na Orientację pamięci Doroty i Andrzeja Miąskiewiczów.

      Opiekun – p. Dorota Kopcewicz Wisznice ,16-17 listopada2018 r.

      1. Konrad Ossowski kl. II– I miejsce, kat. 1-3 etapu centralnego ( finale ) XI Edycji Konkursu Przyrodniczo- Ekologicznego o zasięgu międzypowiatowym.

      Opiekun – p. Elżbieta Żelazowska Międzyrzec Podlaski ,06. 12..2018 r.

      1. Szkoła Podstawowa w Rossoszu – II miejsce, w etapie centralnym ( finale ) XI Edycji Konkursu Przyrodniczo- Ekologicznego o zasięgu międzypowiatowym.

      Opiekun – p. Elżbieta Żelazowska p. Dorota Kopcewicz Międzyrzec Podlaski ,06. 12..2018 r.

      1. Aleksandra Bujnik kl. VIII – wyróżnienie, kat. 7-8 w etapie centralnym ( finale ) XI Edycji Konkursu Przyrodniczo- Ekologicznego o zasięgu międzypowiatowym.

      Opiekun – p. Dorota Kopcewicz Międzyrzec Podlaski , 06. 12. 2018 r.

      1. Udział Szkoły Podstawowej w Rossoszu w konkursie „ Czysta Ziemia” – XI edycja 2018 rok.

      Opiekun – p. Marek Kulawiec, p. Elżbieta Żelazowska Biała Podl. 28.11.2018 r.

      1. Wiktoria Kamecka - ucz. kl. II za szczególne zaangażowanie w wykonywaniu zadań konkursu„ Czysta Ziemia” – XI edycja 2018 rok.

      Opiekun – p. Marek Kulawiec, p. Elżbieta Żelazowska Biała Podl. 28.11.2018 r.

      1. Szkolny Konkurs Plastyczny kl. I- III „ Niepodległość oczami najmłodszych”

      Klasa I miejsce I : Jakub Brukalski, Piotr Koprianiuk wyróżnienia: Zofia Tyszkiewicz, Alicja Brukalska, Rozalia Dąbrowska

      Klasa II miejsce I : Wiktoria Kamecka, Konrad Ossowski wyróżnienia: Amelia Bujnik, Mateusz Czech, Karolina Jakubiuk, Julia Mikiciuk, Aleksandra Oleszczuk.

      Klasa III miejsce I : Hanna Czech wyróżnienia: Jagoda Graniak Wosinek, Kacper Kurowski, Antoni Parafiniuk.

      Opiekun – p. Karolina Ziomek, p. Krystyna Pasternak, p. Elżbieta Żelazowska p. Eliza Iwaszko Rossosz, 06.12.2018 r.

      1. Udział uczniów w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt: „Aby podobać się Bogu i ludziom „ – Orszak Świętego Mikołaja.

      Klasa I : Oliwia Trębicka, Zuzanna Rodriguez Kononiuk, Alicja Brukalska, Lena Kossowska, Hubert Mazurek, Fabian Trębicki.

      Klasa II: Wiktoria Kamecka, Paulina Szczęśniak, Julia Mikiciuk, Amelia Bujnik, Bartosz Żelisko, Konrad Ossowski.

      Klasa III : Patryk Mazurek, Jakub Oleszczuk, Antoni Parafiniuk.

      Opiekun – p. Dorota Kuzawińska Lublin, 08.12. 2018 r.

      1. Dyplom dla: Sandry Abramowicz, Aleksandry Pajnowskiej, Karoliny Oleszczuk, Moniki Trocewicz za opiekę nad miejscami pamięci narodowej i grobami poległych żołnierzy.

      Opiekun – p. Marek Kulawiec Rossosz, październik 2018 r.

      1. Wyróżnienia w Konkursie Plastycznym rozgrywanym w ramach obchodów 10- lecia Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych w Żeszczynce :

      Konrad Ossowski, Karolina Jakubiuk, Bartek Żelisko, Wiktoria Kamecka, Robert Pajnowski, Bartek Szostakiewicz, Aleksandra Oleszczuk, Mikołaj Bujnik, Sylwester Koprianiuk, Gabriela Ochnio, Paulina Szczęśniak, Amelia Bujnik, Mateusz Czech, Julia Kremeś, Józef Ciura, Weronika Romaniuk, Bartłomiej Kalicki, Piotr Stanilewicz, Weronika Ułasiuk, Franciszek Polubiec, Anita Meleszczuk.

      Opiekun – p. Elżbieta Żelazowska, p. Grzegorz Kulicki Żeszczynka, 1 grudnia 2018

      1. Szkoła Podstawowa w Rossoszu – II miejsce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Chłopcy

      Drużyna: Erwin Bahonko, Bartosz Koprianiuk

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , 17.12.2018 r.

      1. Szkolny konkurs „ Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa w języku obcym” – angielskim lub rosyjskim.

      Klasy I- III

      I miejsce- Alicja Brukalska kl. I II miejsce- Konrad Ossowski kl. II III miejsce – Wiktoria Kamecka kl . II


       

      Klasy IV- VIII

      I miejsce- Aleksandra Bujnik kl. VIII II miejsce- Wiktoria Wiczuk kl. VI III miejsce – Oliwia Czech kl. VI

      Opiekun – Lucyna Makaruk, Klaudia Położyńska, Patrycja Michalczuk Rossosz, 12.12.2018

      1. Ucz. Kl. II Wiktoria Kamecka – II miejsce w kat. Kl. I-III w VI Powiatowym Noworocznym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.

      Kobylany, 20.01.2019 r.

      1. Szkoła Podstawowa w Rossoszu – I miejsce – Igrzyska Dzieci – Chłopcy; Drużynowy Tenis Stołowy; Turniej Między - Gminny

      Drużyna: Mikołaj Dąbrowski, Wiktor Terebelski, Mateusz Mazurek

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , 22.01.2019 r.

      1. Szkoła Podstawowa w Rossoszu – I miejsce – Igrzyska Dzieci – dziewczęta ; Drużynowy Tenis Stołowy; Turniej Między - Gminny

      Drużyna: Oliwia Czech, Aleksandra Zieniuk, Paulina Zieniuk

      Opiekun – p. Marek Czech Rossosz , 22.01.2019 r.

      1. W kategorii klas I-III   -  I miejsce zajęła Wiktoria Kamecka kl. II

       -  III miejsce - Alicja Brukalska kl. I

                        - wyróżnienie otrzymała Hanna Czech kl. III VII Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek” Śpiewajmy Dziecinie”


       

      Opiekun – p. Agnieszka Zgiet Łomazy, 24 stycznia 2019 r.

      1. I miejsce Szkoła Podstawowa w Rossoszu - Finał Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt - Igrzyska Dzieci


       

      Drużyna w składzie: Oliwia Czech, Aleksandra Zieniuk , Paulina Zieniuk.

      Opiekun- p. Marek Czech Rossosz, 30.01.2019r.

      1. III miejsce Szkoła Podstawowa w Rossoszu - Finał Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców - Igrzyska Dzieci


       

      Drużyna w składzie: Mikołaj Dąbrowski, Wiktor Terebelski, Mateusz Mazurek

      Opiekun- p. Marek Czech Rossosz, 30.01.2019r.

      1. I miejsce Szkoła Podstawowa w Rossoszu - Finał Rejonu Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt - Igrzyska Dzieci 2018/2019


       

      Drużyna w składzie: Oliwia Czech, Aleksandra Zieniuk , Paulina Zieniuk.

      Opiekun- p. Marek Czech Podedwórze , 05.02.2019r.

      46. IX Przegląd Piosenki Ludowej

      I miejsce – Wiktoria Kamecka, Zuzanna Rodriguez

      II miejsce – Alicja Brukalska

      III miejsce - Paulina Szczęśniak

      opiekun : Agnieszka Zgiet Rossosz, 28.02.2019 r.

      47. XIV Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego

      Franciszek Polubiec

      opiekun : Klaudia Położyńska Lublin 10.03.2019 r.

      48. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Powidoki 2019”

      wyróżnienie: Monika Trocewicz

      opiekun: Grzegorz Kulicki Poznań

      49. VIII Konkurs Języka Rosyjskiego ,, Znam i lubię język rosyjski” w kategorii szkół podstawowych

      I miejsce – Aleksandra Derlukiewicz

      opiekun: Patrycja Michalczuk Wisznice 15.03.2019r.

      50. VI Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych ,,Konkurs na Pisankę Wielkanocną” wykonaną techniką tradycyjną

      I miejsce - Bartosz Koprianiuk

      opiekun: Sosnówka, 7.04.2019 r.

      51. Marsz na orientację w ramach XXVI Wiosennych Marszów na Orientację ,,Wiosno 2019”

      I miejsce drużyna w składzie: Makaruk Szymon

      Makaruk Mikołaja

      opiekun: Dorota Kopcewicz Sosnówka, 26 -27.04.2019 r.

      52. VII Konkurs Międzyszkolny ,, Żyję z pasją”

      wyróżnienie: Małgorzata Najdyhor

      Opiekun: Urszula Tomczak Piszczac, 07.05.2019 r.


       

      53. Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny w Ostrówkach klas 1- 6

      Mistrz Kaligrafii kategoria klas II – Konrad Ossowski

      opiekun: Elżbieta Żelażowska

      Mistrz Kaligrafii kategoria klas IV – Oliwia Jaszczuk

      kategoria klas V wyróżnienie: Weronika Perchuć

      Mistrz Kaligrafii kategoria klas VI – Oliwia Czech

      opiekun : Katarzyna Szyc Ostrówek, 24.05.2019

      54. XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,, Poezja Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego oczyma dziecka widziana dla uczniów klas I - VIII

      Laureat – Konrad Ossowski

      opiekun: Elżbieta Żelazowska Lublin, Maj 2019 r.

      55. IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Dzieci ,, BEZPIECZNIE NA WSI: MASZYNA PRACUJE, A DZIECKO OBSERWUJE” organizowany przez K.R.U.S. Kategoria Wiekowa 0- III

      II miejsce – Konrad Ossowski

      opiekun: Elżbieta Żelazowska Biała Podlaska, Maj 2019 r.

      56. Ogólnopolski Konkurs ,, Mój Podręcznik” do języka rosyjskiego w kategorii klas VII-VIII

      II miejsce – Aleksandra Derlukiewicz

      opiekun: Patrycja Michalczuk Białystok, Maj 2019 r.

      57. XIV Powiatowych Prezentacjach Wokalnych pod patronatem Starosty Bialskiego w kategorii klas I-III

      II miejsce -Wiktoria Kamecka

      III miejsce - Alicja Brukalska

      Hanna Czech- wyróżnienie

      Julia Mikiciuk– wyróżnienie

      opiekun: Agnieszka Zgiet Łomazy, 23.05.2019 r.

      58. Konkurs Plastyczny dla młodzieży klas VIII i III klas gimnazjalnych pt. ,, Dziwny jest ten świat”

      II miejsce – Monika Trocewicz

      opiekun: Jolanta Dymowska Biała Podlaska, 31.05.2019 r.

      60. Powiatowy Festiwal Solistów w Kodniu

      Hanna Czech– I miejsce

      Alicja Brukalska– II miejsce

      Wiktoria Kamecka– III miejsce

      Oliwia Czech– II miejsce

      Aleksandra Derlukiewicz– I miejsce

      opiekun: Agnieszka Zgiet Kodeń, 4.06.2019 r.

      61. Szkolny Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas I-III na opowiadanie baśni H. Ch. Andersena pt.,,Brzydkie Kaczątko”

      I miejsce - Jakub Brukalski

      II miejsce - Alicja Brukalska

      III miejsce - Maja Mazurek

      Rossosz, 05.06.2019 r. opiekun: Honorata Ciura

      62. VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy z Języka Angielskiego

      I miejsce – Bartosz Koprianiuk

      II miejsce - Oliwia Oniszczuk

      III miejsce – Daria Głowacka SP Łomazy

      opiekun: Lucyna Makaruk 05.06.2019

      63. Laureaci konkursu informatycznego ,, Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu

      kategoria : SKILLED – II miejsce Mikołaj Makaruk

      kategoria : MASTER – III miejsce Julia Oniszczuk

      kategoria : MASTER – V miejsce Bartłomiej Kalicki

      kategoria : MASTER – II miejsce Patryk Pawłowskiego

      kategoria : MASTER – II miejsce Jakub Sosnowski

      kategoria : MASTER – II miejsce Aleksandra Derlukiewicz

      kategoria : MASTER – II miejsce Bartosz Koprianiuk

      kategoria : MASTER II miejsce Klaudia Pawłowska

      opiekun : Joanna Przychodzień

      64. III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców.

      Opiekun : Marek Czech

      65. IV miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.

      Opiekun: Marek Czech

      66. II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt.

      Opiekun Marek Czech

      67. III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Piłce Nożnej Chłopców.

      Opiekun: Marek Czech

      68. Brązowy medal Piotra Stanilewicza w Powiatowych Biegach Przełajowych w Terespolu.

      Opiekun: Marek Czech

      69. W Powiatowych Biegach Przełajowych w Janowie Podlaskim: Łucja Karwacka kl IV – brązowy medal, Aleksandra Zieniuk kl VI- złoty medal, Szymon Parafiniuk kl VI – srebrny medal i Piotr Stanilewicz kl VII – srebrny medal.

      Opiekun: Marek Czech

      70. IV miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Czwórboju LA Chłopców.

      Opiekun: Marek Czech

      71. W Finale Powiatu Bialskiego w Indywidualnej lidze LA: III miejsce Piotra Stanilewicza w biegu na 1000m, III miejsce drużynowo w sztafecie 4x100m chłopców, II miejsce Patryka Pawłowskiego w skoku w dal.

      Opiekun: Marek Czech

      72. I miejsce w XVIII Powiatowym Spotkaniu z Piosenką Wakacyjną

      Skład chóru:

      Oniszczuk Julia

      Szymon Parafiniuk

      Chwedoruk Gabriela

      Ossowska Sylwia

      Najdyhor Małgorzata

      Pawłowska Klaudia

      Derlukiewicz Aleksandra

      Bujnik Aleksandra -PG

      Sałuch Katarzyna -PG

      Bahonko Olga-PG

      Koprianiuk Patrycja-PG

      Koprianiuk Dorota-PG

      Włoszek Klaudia-PG

      Bujnik Aleksandra

      Brukalska Alicja

      Kamecka Wiktoria

      Czech Hanna

      Kossowska Patrycja

      opiekun: Agnieszka Zgiet 

      Rokitno, 12.06.2019 r.


       


       

    brak danych